Nadpis
 

Vítejte na stránkách ambulance praktického lékaře

MUDr. Otakar Ach-Hübner

ambulance praktického a závodního lékaře

Mendlovo náměstí 17, 3.p.
603 00 Brno

Telefon: 544 525 335


Vážení pacienti,
veškeré informace budou jen na stránkách www.ach-hubner.cz. Na úterý nebo čtvrtek a je třeba se online objednat na volný termín.

 • Pro vystavení posudku v rámci pracovně-lékařské prohlídky je nezbytností samotatná žádanka od zaměstnavatele a solidní výpis ze zdravotní dokumentace od registrujícího praktika.

  Pro vystavení posudku o zdravotním stavu zahraničním studentům je nezbytný rovněž dostatečný výpis ze zdravotní dokumentace od svého lékaře z mateřské země v anglickém či československém jazyce. Též bude potřeba žadatele-samoplátce odeslat do laboratoře na vyšetření biochemických a hematologických testů i rentgenu plic, máme-li se vyjadřovat k případné tuberkulóze a dalším nemocem.

  Cizí i české pacienty zajímající se o vyšetření sexuálně přenosných chorob odkazujeme na smluvní laboratoř SYNLAB, Údolní 18 (či jinou akreditovanou), kde si jako samoplátci mohou nechat vyšetřit protilátky na různé STD. Musi pak složit zálohu odpovídající cenám vyšetření.

   

   

 • Jsme smluvními partnery téměř všech etablovaných zdravotních pojišťoven pro české klienty, tj. VZP, VoZP,OZP, ČZP, ZPMV, RBP.

  Nejsme ve vztahu s PVZP Praha 7 pro cizince, ani Ergo, Maxima, Uniqua či Slavia. Pro studenty z EU je zde NUTNÉ být zaregistrován na VZP jako druh pojištění 4 - nepravidelná nezbytná péče či u jiné hodnověrné pojišťovny -ZPMV. Pacienti bez potřebných dokladů budou ošetřeni jako SAMOPLÁTCI, hradící péči hotově (bankomat Mendlovo náměstí u hypermarketu Albert).

  V buděvě VZP -Benešova 10 kontaktuje prosím paní Sendlerovou v 1.patře či slečnu Černou.

 • Kdo z mladých lékařú majících zájem o přípravu k atestaci ze všeobecného lékařství na našem či podobném školícím pracovišti, nechť nás zavčas kontaktuje stran požadavku na Rezidenční místo v roce 2019.

 • KONGRESY KAM MÍŘÍME: 30. leden Praha 6 -obezitologie + další skvělá témata , 19.-20. března Olomouc, 12.-14. duben Srní ordinace pátek do 10hod.,

        25-28.4. Praha Jarní interaktivní konference, 6-9. listopad Výroční konference Zlín. Aktivní přednášková účast dle možností lékaře i výběru témat.

  SPORTOVNÍ AKCE. blíže viz www.sailfd.cz či www.sailing.cz

                                      

 • POSTNÍ DNY DOKTOROVY: 12.1.....12.2......11.3.... 11.4. .....  PŘIDÁ si/se někdo ?Nepřítomnost/Current absence:
 • 30.1.2019 ve středu 30.ledna seminář v Praze z obezitologie a metabo chorob. Zástup staré Brno- upřesníme.