Nadpis
 

Vítejte na stránkách ambulance praktického lékaře

MUDr. Otakar Ach-Hübner

ambulance praktického a závodního lékaře

Mendlovo náměstí 17, 3.p.
603 00 Brno

Telefon: 544 525 335


Vážení pacienti,
veškeré informace budou jen na stránkách www.ach-hubner.cz. Na úterý nebo čtvrtek a je třeba se online objednat na volný termín.

 • Pro vystavení posudku v rámci pracovně-lékařské prohlídky je nezbytností samotatná žádanka od zaměstnavatele a solidní výpis ze zdravotní dokumentace od registrujícího praktika.

  Pro vystavení posudku o zdravotním stavu zahraničním studentům je nezbytný rovněž dostatečný výpis ze zdravotní dokumentace od svého lékaře z mateřské země v anglickém či československém jazyce. Též bude potřeba žadatele-samoplátce odeslat do laboratoře na vyšetření biochemických a hematologických testů i rentgenu plic, máme-li se vyjadřovat k případné tuberkulóze a dalším nemocem.

  Cizí i české pacienty zajímající se o vyšetření sexuálně přenosných chorob odkazujeme na smluvní laboratoř SYNLAB, Údolní 18 (či jinou akreditovanou), kde si jako samoplátci mohou nechat vyšetřit protilátky na různé STD. Musi pak složit zálohu odpovídající cenám vyšetření.

   

   

 • Jsme smluvními partnery téměř všech etablovaných zdravotních pojišťoven pro české klienty, tj. VZP, VoZP,OZP, ČZP, ZPMV, RBP.

  Nejsme ve vztahu s PVZP Praha 7 pro cizince, ani Ergo, Maxima, Uniqua či Slavia. Pro studenty z EU je zde NUTNÉ být zaregistrován na VZP jako druh pojištění 4 - nepravidelná nezbytná péče či u jiné hodnověrné pojišťovny -ZPMV. Pacienti bez potřebných dokladů budou ošetřeni jako SAMOPLÁTCI, hradící péči hotově (bankomat Mendlovo náměstí u hypermarketu Albert).

  V buděvě VZP -Benešova 10 kontaktuje prosím paní Sendlerovou v 1.patře či slečnu Černou.

 • Pokud si přejí naši pacienti konkrétní vakcinaci - pneumokok, chřipka, pásový opar, neštovice plané, meningokok, černý kašel, žloutenka, papilomaviry HPV, atd, nechť nás závazně a zavčas informují o svém požadavku, abychom mohli očkování u nás zajistit.

  Kdo si ještě letos přeje proti chřipce ???

 • Pro správnou informaci o naší ambulanci i k objednání je nutno navštívit naše ORIGINÁLNÍ webové stránky www.ach-hubner.cz. Jsme totiž uváděni i na cizích servrech, kde jako by lékař hovoří k pacientům, ale nemáme s nimi nic společného, ordinační doba není opravena a nelze se objednat přes cizí snaživce.

  Stran vzdělávání kromě olomouckého kongresu poslední dva březnové dny lékař je přihlášen na letošní evroský kongres WONCA v pražském Kongresovém centru od 28.června do 1.července, kde by rád přednesl svá sdělení pro naše i zahraniční rodinné - všeobecné praktické lékaře. Zástup upřesním před touto významnou konferencí s mezinárodní účastí. Viz http://www.woncaeurope2017.eu/documents.page.

 • Pro zájemce o přípravu k atestací ze VPL sděluji, že hodlám žádat o přidělení dotace na 1 rezidenční místo (RM 2017) v tomto roce. Pokud nám v této souvislosti hodlá nějaká mladá lékařka či lékař představit sebe i svoji vizi, může tak učinit.

 • Ve středu 12.dubna příchod lékaře po noční službě v UN cca v 8hod. V rámci 36hod. pracovní zátěže může být tato na lékaři znát.

  Pro cizinky a cizince sděluji, že o Velký pátek 14.dubna i o Velikonoční pondělí 17.4. NEORDINUJI. zástup LSPP, Ponávka 6, 545538416, reg.po 90 CZK.

  Thursday 27th of April consulting room 8-12 only, that UMP. Ve čtvrtek 27. dubna lékař odjíždí o 12hodině do NNH v Praze 5 na Universitu MP.

 • Ve čtvrtek 22. KVĚTNA t.r. též ordinace od 8.00 do 12.00, pak odjezd do Prahy NNH na Univerzitu. Zástup LSPP v UN, Ponávka 6 od 17.00hod. 545538416.Nepřítomnost/Current absence:
  Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace