Nadpis
 

Vítejte na stránkách ambulance praktického lékaře

MUDr. Otakar Ach-Hübner

ambulance praktického a závodního lékaře

Mendlovo náměstí 17, 3.p.
603 00 Brno

Telefon: 544 525 335


Vážení pacienti,
veškeré informace budou jen na stránkách www.ach-hubner.cz. Na úterý nebo čtvrtek a je třeba se online objednat na volný termín.

 • Pro vystavení posudku v rámci pracovně-lékařské prohlídky je nezbytností samotatná žádanka od zaměstnavatele a solidní výpis ze zdravotní dokumentace od registrujícího praktika.

  Pro vystavení posudku o zdravotním stavu zahraničním studentům je nezbytný rovněž dostatečný výpis ze zdravotní dokumentace od svého lékaře z mateřské země v anglickém či československém jazyce. Též bude potřeba žadatele-samoplátce odeslat do laboratoře na vyšetření biochemických a hematologických testů i rentgenu plic, máme-li se vyjadřovat k případné tuberkulóze a dalším nemocem.

  Cizí i české pacienty zajímající se o vyšetření sexuálně přenosných chorob odkazujeme na smluvní laboratoř SYNLAB, Údolní 18 (či jinou akreditovanou), kde si jako samoplátci mohou nechat vyšetřit protilátky na různé STD. Musi pak složit zálohu odpovídající cenám vyšetření.

   

   

 • Jsme smluvními partnery téměř všech etablovaných zdravotních pojišťoven pro české klienty, tj. VZP, VoZP,OZP, ČZP, ZPMV, RBP.

  Nejsme ve vztahu s PVZP Praha 7 pro cizince, ani Ergo, Maxima, Uniqua či Slavia. Pro studenty z EU je zde NUTNÉ být zaregistrován na VZP jako druh pojištění 4 - nepravidelná nezbytná péče či u jiné hodnověrné pojišťovny -ZPMV. Pacienti bez potřebných dokladů budou ošetřeni jako SAMOPLÁTCI, hradící péči hotově (bankomat Mendlovo náměstí u hypermarketu Albert).

  V buděvě VZP -Benešova 10 kontaktuje prosím paní Sendlerovou v 1.patře či slečnu Černou.

 • Pokud si přejí naši pacienti konkrétní vakcinaci - pneumokok, chřipka, pásový opar, neštovice plané, meningokok, černý kašel, žloutenka, papilomaviry HPV, atd, nechť nás závazně a zavčas informují o svém požadavku, abychom mohli očkování u nás zajistit.

  Kdo si ještě letos přeje proti chřipce ???

 • Připomínám uzavření ordinace v době státních svátků, zejména pro cizí státní příšlušníky i potomky mimoevropských kultur.

  Jedná se o čtvrtek 28.září, pátek 17. listopadu. Zástup na LSPP v Úrazové nemocnici Brno, Ponávka 6, 545538416, kde lékař i sestra sloužívají též.

 • Do Innsbruku 18.8. nejedeme, budu sám ordinovat bez sestry. Rád bych se 25.8.-27.8. zúčastnil sportovního klání v polském Otmuchowě, vše závisí se sestavení posádky. Upřesníme potvrzením či odvoláním svoji ev. nepřítomnost 25.8.Nepřítomnost/Current absence:
 • 29.8.2017 - 5.9.2017 od úterý do úterý dalšího týdne,tj. přelom srpna a září. zástup pro AKUTNÍ dr.Zdubová D., hotel Omega, Křídlovická 19b, 543213839. Táž paní doktorka by nás zastoupila i v pátek 8.září LP 2017. 18.8. v PÁTEK rovněž innsbrucké sportovní klání, založené v ČSR Jos.Rösslerem Ořovským, zástup?.
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace